וילה בקיסריה להשכרה 

 

וילה בקיסריה להשכרה - לגור בדירת החלומות

 

כאשר לקוחות רבים חושבים על רכישת דירת החלומות סקרים הוכיחו כי לכולם לרוב הטעם זהה- השאיפה לחיות בוילה פרטית עם גינה פרטית באזור האיכותי והיוקרתי ביותר בארץ, לגור באיכות חיים שתשלב דירה יוקרתית, איכות לילדים בחינוך או בקהילה עם קרבה לקדמה ולמרכזי סחר חדשניים, אך גם קרבה לנוף הטבע, לים, לאוויר הפתוח, ללא מזהמים ורעשים, ללא כבישים ופקקים וכן עם החלום האולטימטיבי לגור קו ראשון לים.

 

וילה בקיסריה להשכרה - החלום יכול להתגשם

 

לראשונה החלום הזה יכול להתגשם, לגור על הים וליהנות מהחלום המיוחד עד לפרט האחרון באזור של שלמות מעוררת פליאה. קיסריה מאופיינת גם בקרבה למרכז ולעורקי תחבורה ראשיים, מאופיינת גם במגורים בעיר שנחשבת כיום לאחת הערים המרכזיות והיוקרתיות בארץ שמובילות בתחום השקעות של נדל"ן ומגורים, גם מרחק הליכה של כמה דקות לים, לנוף הטבע או לקבלת כל שירות עכשווי אחר בתחום הקהילה או המסחר. לגור בקיסריה על הים זה לגור בפרויקט מוביל ופורץ דרך בארץ תחת פיקוד של חברות בניה מובילות בעולם.

 

וילה בקיסריה להשכרה - לגור במחיר הוגן

 

לגור במחיר הוגן זו שאיפה של כל לקוח, ומחירי הוילות להשכרה על הים נמסרים לקהל הקונים במחירים הוגנים לשוק, ואף במחירי מציאה, כך הפרויקט מושך קהל גדול שרוצה להגשים את חלום המגורים האולטימטיבי שלו, הפרויקט צבר תאוצה וזוכה גם להד תקשורתי והן להד בציבור המכיר את חברות הבניה בקיסריה כחברות בנייה אמינות שניתן לסמוך עליהן. כל העסקאות מבוצעות מאז ומתמיד בראש שקט ובביטחון רב לציבור עם האמונה שהלקוח מקבל סטנדרטים של איכות מן היוקרתיים בארץ ובעולם, וזה נושא חשוב ביותר לאור ליקויי בניה רבים המתגלים כמעט בכל רגע ברחבי הארץ, ההקפדה בכל פרט ופרט בתכנון ובאיכות חומרי הגלם של הווילה, חשובה מאד. לשכור וילה בקיסריה זה הפך למעשה לפרויקט הבניה המהותי, המיוחד ומוביל ביותר של לקוחות בארץ עם תכנון וגדילה של וילות נוספות בתכנון והמשך של חדשנות ותנופה של מיזמי השכרה. לגור בקיסריה לצד חוף הים זה להיות גם חלק מפרויקטים מרכזיים בארץ המתכננים את הפיכת רצועת החוף כולה למתחם מגורים מדהים ויוקרתי עם הזדמנות אטרקטיבית להשקעה לאורך זמן בתחום הנדל"ן בארץ. כל זאת בליווי צוות מקצועי שיעניק לכם את כל המידע המדויק עם שירות איכותי, מקצועי ומסור בכדי להתחיל בצעד הראשון עד להגשמת החלום.

 

C&M Real Estate - Caesarea

054-4402005​