וילות בקיסריה 

 

וילות בקיסריה - לגור מול אוצרות הטבע

 

מי לא רוצה לגור מול אוצרות טבע מיוחדים שנודעו לא רק בארץ, אלא אף ברחבי העולם עם מאות אלפי תיירים הפוקדים את קיסריה בכל שנה? זה לא רק לגור מול אוצרות הטבע אלא לקבל את כל איכות החיים בחינוך, במסחר ובחיי קהילה מפותחים.

 

וילות בקיסריה - בית עם נופש

 

קיסריה מוכרת וידועה מזה אלפי שנים כאתר היסטורי מוביל בעולם, אתר נופש ופנאי מוביל בישראל, השוכן על שפת רצועת חוף מרהיבה. כמה נעים לשלב מגורים בשגרה בבית אך עם נופש יום יומי! קיסריה כאתר תיירותי פועל במהלך כל ימות השבוע מזה שנים רבות מקום המלא באתרי טבע מרהיבים ואטרקציות נפלאות, כולל פעילויות רבות בתחומים מגוונים ורחבים, מרחצאות הכוללים בריכות פנימיות ובריכות חיצוניות, אתרים היסטוריים מתקופת הורדוס והתקופה הרומית העתיקה ועד לבתי קפה ומסעדות בעלי תפריט מגוון ומתחמי בילוי מרתקים.

 

וילות בקיסריה - לגור בתוך יוקרה

 

מי לא מכיר את נופה המרהיב והמרגש של קיסריה כעיר מובילה והיסטורית, עם רצועת החוף הנפלאה ולה מדשאות רבות עם פינות מוצלות לצד שפת הים, אלפי מתרחצים שפוקדים אותה מרחבי העולם, והכל מול הבית שלכם, זה אומר לגור בתוך יוקרה ולגור למעשה באחד הערים האיכותיות ביותר בארץ. לגור בקיסריה זה כידוע לא רק ליהנות מן הנוף ומן הטבע המרהיב, והכל במרחק הליכה אלא מסטנדרטים של בניה בוילות פרטיות באיכות שאינה קיימת בארץ. מתחם המגורים הוא יוקרתי ומפואר וכולל לרוב גם בריכה פרטית וריאה ירוקה ענקית ומפוארת שמשרה הרבה שלווה ונותנת לכל הלקוחות הרגשה מלבבת ונדירה. בנוסף קיסריה ידועה בחיי הקהילה האיכותיים שלה, באוכלוסיה בסטנדרטים הגבוהים והמשכילים ביותר, קיסריה מוקפת במבני תרבות והשכלה, מוסדות חינוך מובילים בארץ, תיאטראות ולא נשכח את האמפיתיאטרון ההיסטורי והמוביל ביותר בארץ- אמפי קיסריה, כלומר אתם לא רק גרים במקום האיכותי והשלו ביותר בארץ, אלא מבטיחים עתיד טוב יותר גם לילדים שלכם, ומעניקים להם חינוך, תרבות והשכלה איכותיים יותר. קיסריה נמצאת גם על עורק תחבורה ראשי ומוביל בישראל כך שבמרחק נסיעה קצרה מגיעים לחיפה או לתל אביב. כעיר מובילה בתחום התיירות בעלת אתרים היסטוריים רבים קיסריה מובילה בתחום המסחר והיא גן עדן גם ליזמים הפרטיים ולבעלי עסקים, מסעדות ובתי קפה. להגשים את החלום הזה של מגורי יוקרה במקום היוקרתי ביותר בארץ כבר יכול להפוך בקלות רבה לחלום שיתגשם במהירות.    

 

C&M Real Estate - Caesarea

054-4402005​