אודותינו

ברוכים הבאים לאתר C&M נדל"ן קיסריה- וילות למכירה, בתים למכירה, וילות להשכרה, וילות נופש בקיסריה.

בואו להתרשם מהמגוון הרחב של נכסים בקיסריה במחירים הטובים ביותר.

מבחר וילות למכירה, וילות להשכרה, בתים למכירה, בתים להשכרה, דירות יוקרה בקיסריה.

​C&M נדל"ן קיסריה, הינו משרד המוכר והוותיק בקיסריה בתחום שיווק ותיווך נדל"ן , נוסד על ידי חיליק פז תושב קיסריה, בוגר לימודי תעשיה וניהול ובעל תואר B.A במינהל עסקים בעל רישיון ממשרד המשפטים, מוביל דעת קהל יועץ נדל"ן בכיר לשמאי מקרקעין ובנקים למשכנתאות.

כשאתה מחפש משרד תיווך בקיסריה, חשוב לבחור חברה יציבה, אמינה ומנוסה שהוכיחה הצלחה לאורך זמן.

אנו פועלים במטרה לספק שירותי תיווך ברמה אחת מעל כולם, תוך התמחות במתן פתרון כולל לצרכים האישיים של כל רוכש נכס בקיסריה.

כמתווך ותיק בקיסריה, אני רואה עצמי מחויב לאיכות, שירות וייעוץ בסטנדרט הגבוה ביותר.

ניהול ופיקוח של פרויקטים בבנייה בקיסריה

ענף הבנייה שינה את פניו בצורה משמעותית בשנים האחרונות, הענף נעשה מורכב עם אופי של היי-טק טכנולוגיות חכמות, חידושים כמעט בכל תחום. חשמל, אינסטלציה, מיזוג אויר ועוד...

המבנים של היום מצוידים במערכות חכמות שמחייבות התמקצעות בענף.

תחום ניהול ופיקוח חכם של פרויקטים בבניה מחייב ידע מקצועי עם ניסיון מעשי רב בשטח, חברתנו שמה דגש על איכות גבוהה בתכנון הפרויקט ופיקוח על ביצועו חשיפה לחידושים בבניה כמו תכנון לבניה ירוקה וחסכונית משלב התכנון והרגולציה ועד שלב הביצוע, תוך עמידה במסגרת הזמן, התקציב ואיכות העבודה, הנחוצים להבטחת הפרויקט.

מטרתנו כמנהלי פרויקטים בבנייה היא שימוש בכלים וטכניקות מתקדמות בענף הבנייה.

ניהול פרויקט נכון תוך עמידה במסגרת התקציב, הזמן ואיכות העבודה הנחוצים להצלחת הפרויקט והשפעתו על פעילויות הייזום התכנון הביצוע והאחזקה.

 

גורמים עיקריים להצלחת הפרויקטים של חברתנו הם הקפדה על כללי ברזל בבנייה:

תכנון וניהול פרויקט עלויות ואיכות, ניהול וארגון אתר הבנייה/ פיקוח חכם, הכנת לו"ז ופריסת משאבים, מיגון וגידור/שטחי אחסון/דרכי מעבר וגישה, תכנון פיננסי של פרויקט, ניתוח ובדיקת עלויות ישירות ועקיפות, הכנת תקציב לפרויקט/תקצוב ותמחור, ניהול חוזים מכרזים והתקשרויות מול קבלנים התנהלות חוזית במהלך ביצוע גמר המבנה ותחזוקה, ניהול חוזים מכרזים והתקשרויות עם קבלני משנה, בניית אסטרטגיה מנצחת במשא ומתן.

בנית הסכמי קבלני משנה, חידושים בתקנים ומפרטיים(מכון התקנים), איכות התכנון ואיכות הביצוע, בקרת זמנים ועלויות, ניהול ממוחשב של מנהל פרויקט, בטיחות בעבודה, הקפדה על תקנים ומפרטים טכניים, בנייה ירוקה/חסכון והתייעלות, יועצים ואינטגרציה בין יועצים, שהיא הכרחית למניעת תקלות במהלך הבניה, ניהול צוות הפרויקט.

כמה עצות חכמות מהמומחים שלנו לפני רכישה בית/וילה בקיסריה

אם אתה חושב על קניית בית, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להתמקד בדיוק מה שאתה מחפש. התחל על ידי הקמת סדר העדיפויות שלך בשלושה תחומים אלה:

מיקום: איך המיקום של בתי ספר, חנויות ותחבורה שישפיעו על בחירת השכונות שלך?

טעם אישי: מה גודל הבית שאתה צריך? איזה סגנון של אדריכלות אתה מעדיף?

תקציב: מה התקציב הנכון שלך לקניית בית בקיסריה?

יש גם את השאלה האם לקנות בית חדש. בתים חדשים נוטים להיות מרווחים יותר, והם בדרך כלל קלים יותר לתחזוקתם. עם זאת, בתים רבים שנבנו לפני שנים מציעים שטח גדול יותר עבור תקציב קטן יותר. מסים עשויים גם להיות נמוכים יותר.

אנשים רבים מוקסמים ממחיר בית ישן יותר, אך נרתעים מעלויות תחזוקה פוטנציאליות. לכן צריך לקחת בחשבון כאשר קונים בית ישן תיקונים בלתי צפויים במערכות ומכשירים ביתיים רבים למשך שנה שלמה או יותר לאחר המעבר.

אם אתה חושב לקנות בית חדש, יש נושאים אחרים לקחת בחשבון.

בזמן שאתה חושב על רכישת בית , חשוב לעשות  מחקר קטן על ידי ביצוע חיפוש נכס וסקירת מידע באתרי רשות המיסים. השתמש במחשבון המשכנתא המופיע באתרנו בחלק העליון של דף זה או ליצור קשר עם מומחים למשכנתאות שלנו כדי לקבל מושג מה העלויות.

ברגע שהחלטת שאתה רוצה  לרכוש בית בקיסריה או וילה עם בריכת שחייה, פנה לאחד הסוכנים הותיקים שלנו כדי לעזור לך למצוא שכונות ומאפיינים אשר מתאימים בדיוק לצרכים האישיים שלך.

אנו נבקש לספק פרטים רבים ככל האפשר על צרכים אישיים שלך ושל משפחתך. זה יעזור לנו לקבוע אילו נכסים אתה צריך לראות.

עם המומחים שלנו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתמצא את הנכס הנכון.

כאשר אתה יוצא עם המומחים שלנו להסתכל על בתים, אנו נעביר לך במייל טופס עם הנכסים שאתה תיראה בביקורך, כולל פרטים עיקריים של הנכס

סוכן הנדל"ן שלך עשוי לספק מידע מפורט על כל בית שאתה רואה. עם זאת, אל תפחד לשאול שאלות את בעל הבית. אתה רוצה לגלות כמה שיותר.

כמו כן, אל תהסס לשאול כל שאלה שיש לך - על חדרים מסוימים, תכונות או פונקציות. שים לב במיוחד לאזורים שעלולים להיות בעייתיים, כגון תוספות, פגמים ודברים שתוקנו.

כקונה פוטנציאלי, יש לך את הזכות לדעת.

אם אתה רוצה לחזור לבית  שאהבת עבור מבט נוסף, הסוכן שלך ישמח לקבוע פגישה.

 

8 שאלות לשאול כאשר מסתכלים בבית

אנשים קונים בתים מסיבות רבות: להיות קרובים יותר לעיסוקים שלהם, לקבל שטח נוסף למשפחה הולכת וגדלה, לצמצם, או שינויים באורח החיים. עם הסיבות שלך חשוב לשאול את השאלות הבאות:

האם יש מספיק מקום בשבילך עכשיו ובעתיד הקרוב?

האם תוכנית הקומות של הבית מתאימה למשפחה שלך?

האם יש מספיק מקום אחסון?

האם אתה צריך להחליף מערכות שונות?

האם החצר בגודל המתאים לך?

האם יש מספיק חדרי אמבטיה?

כמה תחזוקה או שדרוג תצטרך לעשות מיד או מאוחר יותר?

האם הרהיטים שלך יתאימו בבית הזה?

אנחנו בc&m  נדל"ן קיסריה כאן כדי למצוא את הבית הנכון בשבילך.

אין מספר מוגדר של בתים שאתה צריך להסתכל לפני שאתה מחליט להציע הצעה. הבית המושלם עשוי להיות בביקור הראשון שלך.

מחשבון המשכנתא להלן יעזור לך להעריך את התשלום המשכנתא החודשי שלך. כל שעליך לעשות הוא להזין את המחיר של הבית, את התשלום למטה ואת פרטי ההלוואה כדי לחשב את התשלום החודשי.

C&M Real Estate - Caesarea

054-4402005​