ניהול פרויקטים  בקיסריה

 C&M ניהול פרויקטים בבנייה בקיסריה 

ניהול נכון של פרויקט בנייה, המושתת על ניסיון מעשי בשטח, הינו גורם מכריע בתחום הבנייה, בו נדרשת רמת מקצועיות ומיומנות גבוהה.

מתוך ההתפתחויות הטכנולוגיות התכופות בתחום זה, עולה הצורך בבעלי מקצוע מיומנים. בידנו ידע מגוון בתחום וכלים פרקטיים לניהול מקצועי יותר של פרויקטי בניה החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע.

חיליק פז מנהל ומייסד את חברת C&M  נדל"ן קיסריה בעל ידע וניסיון רב שנים בביצוע/ניהול פרויקטים לבנייה בקיסריה, חיליק בוגר לימודי "תעשיה וניהול" ובעל תואר B.A במנהל עסקים. במסגרת הלימודים רכש את היסודות הדרושים לארגון וניהול של פרויקטים מורכבים ומאתגרים.

ענף הבנייה שינה את פניו בצורה משמעותית בשנים האחרונות, הענף נעשה מורכב עם אופי של היי-טק, טכנולוגיות חכמות, חידושים כמעט בכל תחום, חשמל, אינסטלציה, מיזוג אויר,

המבנים של היום מצוידים במערכות אלקטרומכניות מחייבים התמקצעות בענף.

תחום ניהול ופיקוח חכם של פרויקטים בבניה מחייב ידע מקצועי עם ניסיון מעשי בשטח,

חברתנו שמה דגש על איכות גבוהה בתכנון הפרויקט ופיקוח על ביצועו, חשיפה לחידושים בבניה כמו בנייה בת קיימא תכנון לבניה ירוקה וחסכונית משלב התכנון והרגולציה ועד שלב הביצוע, תוך עמידה במסגרת הזמן, התקציב ואיכות העבודה, הנחוצים להבטחת הפרויקט.

מטרתנו כמנהלי פרויקטים בבנייה היא שימוש  בכלים וטכניקות מתקדמות במסגרת האסטרטגיות הנהוגות בניהול פרויקטים בענף הבנייה היום.

 

 

תכנון וניהול פרויקט עלויות ואיכות

ניהול וארגון אתר הבנייה/ פיקוח חכם

הכנת לו"ז ופריסת משאבים

מיגון וגידור/שטחי אחסון/דרכי מעבר וגישה...

תכנון פיננסי של פרויקט

ניתוח ובדיקת עלויות ישירות ועקיפות

הכנת תקציב לפרויקט/תקצוב ותמחור.

ניהול חוז

 

C&M Real Estate - Caesarea

054-4402005​